
влевовправо
Жіночий класичний наручний годинник прямокутної форми прикрашений камінцями, ремінець із еко-шкіри + браслет у вигляді зірочок
- Немає в наявності
- Код: 800
350 ₴
+380 (63) 659-42-84
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр циферблату: 25*31мм
Товщина циферблата: 6 мм
Ширина ремінця: 12мм
Довжина ремінця: 220 мм (включаючи циферблат)
Стиль застібки - пряжка
Механізм - кварцевий
Батарейка всередині годинничка
Вага годинника: 28 г
Матеріал ремінця: еко-шкіра, лакована
Довжина браслета із зірочками регулюється
Матеріал головки: Сплав
Матеріал дзеркала: мінеральне скло
Колір - чорний з чорним циферблатом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Бочкоподібна |
| Матеріал | Комбінований |
| Покриття | Часткове покриття позолотою |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 31 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Вага | 28 г |
- Ціна: 350 ₴

